Įkeliama...

Kaip  pradėti verslą internetu?

Pradėti savo verslą šiais laikais yra paprasta kaip niekada, o nusprendus, kad Jums labiausiai tinka internetinė prekyba – išlošite dar daugiau, kadangi neteks nuomotis fizinių patalpų, investuoti į darbuotojus, kadangi prekybos vietos savininkas, bent jau verslo pradžioje, dažnai
yra ir vadybininkas, ir parduotuvės administratorius, marketingo specialistas… Jis yra viskas, ko reikia, kad prekyba vyktų ir žengus tinkamus pirmus žingsnius – tai yra įmanoma.

Dropshippingas – verslas, kuris beveik garantuoja uždarbį

Nors „dropshippingas“ dažnai vadinamas pradedančiojo verslo forma, tačiau tikrai reikia įdėti pastangų, kad viskas klostytųsi sėkminga linkme. Žinoma, pirmiausia – gero tiekėjo pasirinkimas, taip pat – tinkamos elektroninės parduotuvės kūrimas, kurios paslaugas pasiūlyti galime mes.

Prisitaikykite prie klientų poreikių

Verslo pradžioje labai svarbu įvertinti rinką. Tam nebūtini tyrimai, kadangi dažnai vizualiai matyti – kokio tipo prekės perkamos dažniausiai, kokių prekybos vietų atsiranda vis daugiau. Tiesa, šiuo atveju svarbiausia yra mokėti tinkamai pateikti save, kadangi drabužių moterims parduotuvių yra labai daug, tad išsiskirti iš minios – nebus paprasta.

Verta apsilankyti forumuose, kuriuose rasite informaciją apie klientų poreikius, taip pat atlikti raktinių žodžių analizę, kuri padės įvertinti konkurencingumą. Žinoma, kurkite brandą, kuris turėtų savo istoriją, filosofiją, tikslus. Tokiu atveju Jūsų verslo vardas bus ne tik atpažįstamas, tačiau ir siejamas su tam tikromis vertybėmis.

Individualizuota internetinė svetainė

Kaip jau minėjome – mes Jums galime pagelbėti su internetinės svetainės kūrimu, tačiau nemažą dalį turi padaryti ir kiekvienas būsimas verslininkas

Pirmiausia – atsakingas parduotuvės pavadinimo pasirinkimas, kuris dažniausiai talpinamas ir domene. Jis turi būti aiškus, be jokių specifinių ženklų, geriausia – be lietuviško raidyno, venkite per daug ilgų trumpinių arba sudėtingų raidžių samplaikų. Rinkitės tokį pavadinimą, kuris būtų lengvas, įsimenamas, kartojamas

Taip pat būtinai apgalvokite dizaino niuansus. Dažniausiai parduotuvės dizainas siejamas su jos logo, taip pat – pačio puslapio idėja bei šūkiu. Nuo tamsių, elegantiškų spalvų iki ryškių, žaismingų, kurios visus metus kvepia vasara. Mes sukursime jums stilingą, puikiai atrodančią visuose įrenginiuose elektroninę parduotuvę, kuri reprezentuos jūsų vykdomą veiklą.

Svarbu jog elektroninę parduotuvę būtų patogų valdyti iš bet kokio išmanaus įrenginio

Pasirūpinkite ir tekstais. Ne tik tokiais, kuriuose yra raktinių žodžių kratinys naudingas Google robotams, tačiau ir informatyviems, kurie pritrauks lojalius skaitytojus.

Tinkama rinkodara ir komunikacija – sėkmingas verslas

Tiek dropshippingo atveju, tiek pradėjus elektroninę prekybą savarankiškai – labai svarbu imtis tinkamų savo verslo reklamavimo būdų. Pamirškite, kad bet kokia reklama yra gera. Tikrai ne. Gera tik ta reklama, kuri yra teigiama, kuria tinkamą Jūsų verslo vardo reputaciją.

Suprantama, kad verslui, kuris yra tik virtualioje erdvėje – labiausiai tinkamos galimybės yra susijusius su skaitmeniniu marketingu. O ko verta imtis?

  • Žinoma, būtina socialinių tinklų priežiūra. Lietuvoje vis dar karaliauja Facebook, tačiau plinta ir Instagram bei Tik Tok reklamos.
  • Taip pat pasirūpinkite SEO galimybėmis, kurios padės Jums būti vienose iš pirmųjų pozicijų Google paieškos sistemoje. Tinkamai turi būti atliktas ne tik vidinis, tačiau ir išorinis SEO.
  • Žinoma, Google Ads, kuris labiausiai tinka verslo naujokams arba rengiant išpardavimus.
  • Taip pat skleiskite teigiamą informaciją apie savo parduotuvę ir forumuose.
  • Pasiteisina ir elektroninio pašto marketingas.

Žinoma, svarbiausia yra kokybė, o ne kiekybė, tad jeigu laikas ribotas – geriausia imtis tik kurios nors vienos reklamos strategijos arba samdyti profesionalus darbų atlikimui.