Įkeliama...

Dažniausiai užduodami klausimai

Kas yra Dropshipping'as?

„Dropshipping“ yra logistikos modelis , kuriame nėra prekių sandeliavimo pas internetinės parduotuvės savininką. Dropshipping siūlo tiesioginį prekių išsiuntimą iš tiekėjo sandėlio, jūsų internetinės parduotuvės klientui, todėl jums turėti fizinį sandėlį nereikalinga. Tai gali būti puiki jūsų verslo pradžia su minimaliomis investicijomis.

1. Klientas pateikia užsakymą jūsų parduotuvėje
2. Atliekate užsakymą tiekėjo parduotuvėje savo kliento adresu
3. Tiekėjas išsiunčia prekes jūsų kliento adresu
4. Numatytas antkainis lieka jūsų uždarbiu (neatskaičius mokesčių)

Ar apmokote naudotis el. parduotuve?

Taip, žinoma. Po atliktų darbų mes suteikiame išsamų vartotojo vadovą, pagal kūrį jūs išmoksite dirbti su elektronine parduotuve, išmoksite teisingai surasti prekę pas tiekėją bei atlikti užsakymą.

Ar galiu prekiauti su ind. veiklos pažyma?

Elektroninės parduotuvės verslui vykdyti užtenka individualios veiklos pažymos. Kai kuriais atvėjais dirbant su užsienio tiekėjais, privaloma turėti PVM mokėtojo statusą, tačiau Jūs PVM kodą taip pat galite gauti dirbant ir su ind. veiklos pažyma.

Kokius tiekėjus galite pasiūlyti?

Dirbame su tiekėjais iš Lenkijos, Ispanijos, Italijos, Lietuvos. Platus prekių asortimentas. Laiko patikrinti tiekėjai kurie teikia galimybę dirbti dropshipping būdų (nesandeliuojant prekių pas save).

Papildomai itin didelį tiekėjų sąrašą galite įsigyti pas mūsų partnerius www.Infoin.lt/tiekejai

Ar galiu kelti savo prekes?

Taip, žinoma. Jūs galite dirbti vienu metu su mūsų automatine sistema bei kelti savo norimas prekes.

Ar mane rodys Google?

Taip. Mūsų kuriamos el. parduotuvės pilnai atitinka Google standartus. El. parduotuvė pradedama indeksuoti labai greitai.

Kiek kainuoja parduotuvės išlaikymas?

Kaip ir kiekvieną internetinė svetainę, reikia talpinti serveryje (hostingas) bei turėti užregistruotą pavadinimą (domeną).

Hostingo kaina mėnesiui nuo 5 iki 10€ priklauso nuo talpinamų prekių kiekio.
Jūsų internetinės svetainės vardas (domenas) metinis mokestis 10€

Pirmus tris mėnesius už hostingą mokėti nereikės, taip pat pirmus metus už domeną - viskuo pasirūpinsime mes!

Ar galite integruoti mano turimą tiekėją?

Taip, žinoma. Svarbu, jog Jūsų turimas tiekėjas siūlytų savo parduotuvės produktus XML arba CSV formatu. Tokiu atvėju mes galime padaryti automatinę sinchronizaciją.

Ar įkelsite mano prekes į Facebook?

Kuriant elektroninę parduotuvę Jums taip pat reikės susikurti ir savo Facebook puslapį. Tuomet mes jūsų Facebook puslapį suderinsime su el. parduotuvę. Tokiu atvėju prekės iš jūsų el. parduotuvės keliaus į jūsų facebook puslapį, parduotuvės skiltį.

Neradote atsakymo?

Parašykite mums laišką. Mes atsakysime į visus Jums rūpimus klausimus, pasiūlysime tiekėjus, pasitarsime bei kartu priimsime geriausią sprendimą!

Ši žinutė Jūsų visiškai neįpareigoja!